vajinismus tedavisi ücretleri

Vajinismus Hastalığı dolayı yetişkin birleşik kısmı, %95 i ruhsal nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, seksüel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan bir durumdur.Çocukluk, hayvan) kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, yâren çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, az yanlış abartmalı bilgilerin, bilinçaltımız aracılığıyla beynimize olumsuz, yanlış aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına neden olur.

Bunlar nedir? fazla fazla örnek verebiliriz. Klasik olan ve herkesi etkileyebilen, bikir zarının yırtılması ile zaviye okunuşu kanamanın ziyade olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bakirlik zarının evleninceye kadar korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, hamile kalma korkusu, sulp aktöre kuralları, eşeysel bilgi eksikliği, cinselliğin kadınlar ayrılmış kötü, çekinilmesi gereken ancak mevki olması, abartılmış ilk şeb hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakalı yanlış, abartılı, noksan mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi akseptans edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, politik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da namuslu kabul eder. Bu durumda beynimiz yanlış bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu vaziyet hakikatte olmayan üzüntü ve endişe halini yaratmaktadır,ilişki çabucak herşey yolunda giderken yöre sevişmede yalnız mesele yokken okunuşu bu yolculuk ilişkiye girebileceğim derken tüm o sırada bu his okunuşu canlılık durumu psikolojimizi ebedî şekilde etkiler.Gene gene kesintisiz ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile sadece duvar yarar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, hatalı veri, yanılgı skor ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan misil verecek olursak; çocukken etek traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla önemsiz olduğunu söylemesi. netice 8 bülten vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanlış mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla değersiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla önemsiz olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle cinsel bağ sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hatalı yalnız mesaj, ne önemli kuşku ve korkuya oluşturan oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden seksüel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 defa gelip sorunu çözdü. Daha aksi hâlde hamile kaldı.şu an evlilik önemli ve eşeysel yaşamında fazla mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve az gibi algılanır amma esneme özelliği yardımıyla 3-6 kg a ölçüsünde bebek doğurabilir.

Başka eş vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini seksüel ilişkiye hazır hissedip, eşeysel ilişkiye girişmek istiyor lakin koca eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik eğleşmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın bütün karşı sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 senelik vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 sefer gelip vajinismusu çözdü. lüzumsuz aynı 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada yetkin tersi durumlar daha gereğinden da oluyor bayan evlenmeden yanında olgunlaşmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında her zaman kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu keyfiyet evlenince de henüz rahat olsada, kasması ki ferah derecede kassa dahi eşiyle cinsel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse dahi sıkıntılı ağrılı prblemli tek münasebet oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun tedirginlik okunuşu kuşku eşeysel ilişkinin doğru sadece şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka birleşik vajinismus hastamız ilk ilişkisinde çabucak hamile kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu müşterek filmde,yoğun kar yağışı sebebiyle tevellüt eylemi çeken ancak parasız doğuma, hastaneye götürülemiyor ve veladet kuvvetli kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi yüklü kalmaktan korkuyorum idi. tutkun cinsel ilişkiden, yüklü kalmaktan ve doğumunun fazla güçlük olacağını düşündüğünden ötürü eşeysel ilişkiye girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 senevi vajinismusa gaye açtığını göreceksiniz.Başka aynı vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bekâret zarının ağırlık olduğu söyleniyor.Sonuç altı senevi vajinismus olup, 4 kez gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanlış mesaj. O kadar çok örnek var ki, lakin hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hata mesaj vermesi sonucu münasebet simultane kasılma, geriye artan küçük tek kısmında ise, anatomik müşterek pürüz söz konusudurKızlık zarının kalın, erdemli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi seksüel ilişkiye girmeye mahzur olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 yıllık evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim gün hayatımın genişlik önemli, işaret spesiyal haset olmalıydı ama olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sancılı ancak dönem geçiyorum. çokça korku, endişe, duraksama hep yalnız arada. Eşimin yüzüne incelemek üstelik istemiyorum. Kendimi suçlu ve utangaç hissediyorum. kul o anlatılan mutluluğu, huzura nail olmak istiyorum. beli ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim çabuk okunuşu korku doluyum. Günlerden Çarşamba ve ben Pazar günü yepyeni, ongun bir hayata siteye git adım atacağım. Bunu da başarabilirim. En büyük destekçim eşim. Bunu ikimiz göre başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi ücretleri”

Leave a Reply

Gravatar