vajinismus tedavisi ücreti

Vajinismus dolayı büyük tek kısmı, %95 i ruhsal nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, eşeysel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartmalı okunuşu olumsuz şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan bir kez durumdur.Çocukluk, hayvan) kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, yâren çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, az yanılgı abartılı bilgilerin, bilinçaltımız tarafından beynimize olumsuz, hata aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına niçin olur.

Bunlar nedir? fazla gereğinden paradigma verebiliriz. kökleşik olan ve herkesi etkileyebilen, erdenlik zarının yırtılması ile acı ve kanamanın aşkın olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bikir zarının evleninceye denli korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, aylı kalma korkusu, katı sağtöre kuralları, cinsî bilim eksikliği, cinselliğin kadınlar uğruna kötü, çekinilmesi gereken ancak keyfiyet olması, abartılmış ilk tün hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle ilgili yanlış, abartılı, noksan mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi akseptans edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, politik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da hakikat akseptans eder. Bu durumda beynimiz yanlış bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu konum aslında olmayan tehlike ve düşünce halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken karşı sevişmede benzer problem yokken okunuşu bu yol ilişkiye girebileceğim derken tüm o sırada bu önsezi okunuşu esans durumu psikolojimizi olumsuz şekilde etkiler.Gene bir daha tam ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile müşterek engel menfaat canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hatalı veri, yanılgı skor ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan model verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla değersiz olduğunu söylemesi. özet 8 yıllık vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu yanılgı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok önemsiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla önemsiz olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle seksüel bağ sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! Yanlış müşterek mesaj, nasıl önemli kaygı ve korkuya sebep oluyor. Eşiyle 8 sene bu yüzden cinsî ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kez gelip sorunu çözdü. Daha aksi hâlde yüklü kaldı.şu lahza evlilik önemli ve cinsî yaşamında fazla mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve yetersiz gibi algılanır lakin esneme özelliği sebebiyle 3-6 kg a kadar bebek doğurabilir.

Başka müşterek vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle eşeysel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsî ilişkiye müheyya hissedip, cinsî ilişkiye girmek istiyor lakin koca eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik duymak istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın hepsi ön sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 hafta vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 sefer gelip vajinismusu çözdü. lüzumsuz bir 3 yılı huzursuz geçirmiş oldu.Yada kontrol edin bütün tersi durumlar henüz ziyade da oluyor kadın evlenmeden hep beraber yürütmek istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında her zaman kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu durum evlenince okunuşu daha kolaylıkla olsada, kasması ki rahat derecede kassa bile eşiyle eşeysel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse dahi sıkıntılı ağrılı prblemli eş münasebet oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım ve endişe seksüel ilişkinin esen müşterek şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka aynı vajinismus hastamız ilk ilişkisinde yalnız yüklü kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu tek filmde,yoğun yarar yağışı sebebiyle doğum eylemi çeken müşterek tutkun doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu tevellüt güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi aylı kalmaktan korkuyorum idi. parasız eşeysel ilişkiden, aylı kalmaktan okunuşu doğumunun fazla zorla olacağını düşündüğünden dolayı eşeysel ilişkiye girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 senevi vajinismusa uğur açtığını göreceksiniz.Başka tek vajinismus hastamız sağlık personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bikir zarının ağırlık olduğu söyleniyor.Sonuç altı senevi vajinismus olup, 4 sefer gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hatalı mesaj. O derecesinde fazla model var ki, ama hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize hata mesaj vermesi sonucu münasebet çabucak kasılma, geriye kalan bayağı bir kısmında ise, anatomik benzer engel kelam konusudurKızlık zarının kalın, güçlü kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi eşeysel ilişkiye girmeye engel olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 bülten evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim zaman hayatımın genişlik önemli, işaret spesiyal günü olmalıydı ancak olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sıkıntılı benzer yarıyıl geçiyorum. Aşırı korku, endişe, duraksama hep birleşik arada. Eşimin yüzüne gözetmek de istemiyorum. Kendimi kabahatli okunuşu mahcup hissediyorum. Bende o anlatılan mutluluğu, huzura seçmek istiyorum. tamam ego kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim heyecanlı ve tehlike doluyum. Günlerden Çarşamba ve ego alışveriş haset yepyeni, mesut ancak hayata girişim atacağım. Bunu da başarabilirim. işaret makro destekçim eşim. Bunu ikimiz uğruna başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi ücreti”

Leave a Reply

Gravatar